Στο μνημείο του Άγνωστου Στρατιώτη στο Σύνταγμα μετέβησαν, μετά την άφιξή τους στο αεροδρόμιο «Ελ. Βενιζέλος», ο πρίγκιπας Κάρολος και η σύζυγός του Καμίλα.
Ο πρίγκιπας Κάρολος κατέθεσε στεφάνι στο μνημείο και στη συνέχεια επιθεώρησε τα αγήματα.
![Ο πρίγκιπας Κάρολος κατέθεσε στεφάνι στο μνημείο του Άγνωστου Στρατιώτη](/sites/default/files/styles/main/public/articles/2020-10-28/19484011.jpg?itok=wYYxo4P8)
Μετά την τελετή κατάθεσης, το πριγκιπικό ζεύγος κατευθύνθηκε στο Προεδρικό Μέγαρο, όπου πραγματοποιείται συνάντηση με τον πρόεδρο της Δημοκρατίας, Προκόπη Παυλόπουλο.
σχόλια