Αυτές τις μέρες τα social media κατακλύζονται παραδοσιακά από φωτογραφίες με χριστουγεννιάτικα δέντρα, στολισμούς, δώρα, παιχνίδια, τραγούδια, οικογενειακές συγκεντρώσεις, καφέδες με φίλους και όλες με έντονο -εννοείται- εορταστικό πνεύμα.

 

Το εορταστικό πνεύμα, φυσικά, δεν κάνει εξαιρέσεις, οπότε και φέτος πολλοί είναι οι διάσημοι που εκμεταλλευόμενοι την αμεσότητα των social media αποφάσισαν να μοιραστούν προσωπικές στιγμές με τους followers τους λίγο πριν τις γιορτές.

 

Δείτε μερικούς από τους celebrities:

 

Mariah Carey

 

Getting into the Christmas spirit with this exquisite tree in a beautiful home for our family! ?☃️ Courtesy of @airbnb

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Mariah Carey (@mariahcarey) στις

 

 Donatella Versace

 

I wish you a happy Christmas to all of you and a fantastic 2017. I hope all your dreams come true!

Ένα βίντεο που δημοσίευσε ο χρήστης Donatella Versace (@donatella_versace) στις


Beyonce

 


Miley Cyrus

 

@noahcyrus & I are wishin yiew a Meowyyyyy Cwizzzzzmas ! ?❤️???

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Miley Cyrus (@mileycyrus) στις


Lady Gaga

 

Me and Trigger cozy n' up for Christmas

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης xoxo, Joanne (@ladygaga) στις


Cruz Beckham

 

Christmas walk with Olive! ?

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Cruz Beckham (@cruzbeckham) στις


Hilary Swank

 

My papa and I are decorating the tree over here, what are you all doing? ?

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Hilary Swank (@hilaryswank) στις


Gisele Bunchen και Tom Brady

 

❤️

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Gisele Bündchen (@gisele) στις


Sofia Vergara

 

Xmass is comming!!!!???#gloriapritchett

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Sofia Vergara (@sofiavergara) στις


Hilary Duff

 

A little holiday spirit

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Hilary Duff (@hilaryduff) στις


Kim Kardashian 

 


Kelly και Sharon Osbourne

 

Me & Mumma decorating the ?

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kelly! (@kellyosbourne) στις


Christina Aguilera

 

 

Reese Witherspoon

 

Getting in the Christmas spirit with @smabreyrotenberg! ❤️✨ #TwoTurtleDoves #Mistletoe #Cheers

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) στις


 Drew Barrymore

 

@yeswayrose #christmascameearly #thankyou #loveyou #rosefriends with @barrymorewines

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Drew Barrymore (@drewbarrymore) στις


Kate Hudson

 

Nothing like a digital fireplace to throw off some heat ? #LAChristmas ???

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kate Hudson (@katehudson) στις


Michelle Obama

 

The holidays have arrived! ⛄️ Go behind the scenes of this year's @WhiteHouse holiday decor at go.wh.gov/Holidays. #WHHolidays.

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης First Lady Michelle Obama (@michelleobama) στις


Katy Perry

 

This holiday season be the girl that takes jump photos at the mall ☑️ wears activewear at night ☑️ wears uggs all day ☑️ treats herself to a Starbucks soy latte at 6pm ☑️

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης KATY PERRY (@katyperry) στις


 

Ακολουθήστε το LiFO.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

 

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο LiFO.gr