Οι Άγριες Μέλισσες επικράτησαν κατά κράτος χθες, απέναντι στο Λόγω Τιμής, με τη σειρά να έχει κατοχυρώσει πλέον την «μερίδα του λέοντος» από τα ποσοστά τηλεθέασης στην Prime Time ζώνη.
Η σειρά του ΑΝΤ1 σχεδόν μονοπώλησε το ενδιαφέρον του κοινού, αφού σύμφων με τις μετρήσεις της Nielsen, οι «Άγριες Μέλισσες» άγγιξαν το 32,6% στο δυναμικό κοινό και 33,3% στο γενικό σύνολο. Μάλιστα σε τέταρτο η σειρά σκαρφάλωσε ακόμα και στο 40,6%.
Στον αντίποδα, το Λόγω Τιμής δεν κατάφερε να ξεπεράσει το 8,8% στις ηλικίες 18-54, συγκεντρώνοντας το 10,1%, στο γενικό σύνολο των τηλεθεατών.
Αναλυτικά τα ποσοστά της τηλεθέασης
![Τηλεθέαση: Οι Άγριες Μέλισσες απέναντι στο Λόγω Τιμής](/sites/default/files/styles/main/public/articles/2020-08-19/tiletheasi-agries-melisses-logo-timis.png.jpg?itok=_DuIIYFb)
σχόλια