Η μεγαλύτερη διοργάνωση αθλημάτων δύναμης έγινε για πρώτη φορά στην χώρα μας το τριήμερο 5-6-7 Μαΐου στην Ελευσίνα από το Ελληνικό Σωματείο Δυναμικού Τρίαθλου (ΕΣΔΤ), υπό την Αιγίδα του Ν.Π.Δ.Δ. Πολιτισμού – Αθλητισμού – Κοινωνικής Πολιτικής & Προσχολικής Αγωγής του Δήμου Ελευσίνας.
![20 εικόνες από το Πανελλήνιο και Πανευρωπαϊκό League Powerlifting](/sites/default/files/styles/main/public/articles/2020-10-22/powerlifting-championship-2.jpg?itok=QC303AQR)
Φωτ.: Menelaos Myrillas / SOOC
![20 εικόνες από το Πανελλήνιο και Πανευρωπαϊκό League Powerlifting](/sites/default/files/styles/main/public/articles/2020-10-22/06_20170507_0122_img_89031494179253.jpg?itok=Rld2JxIL)
![20 εικόνες από το Πανελλήνιο και Πανευρωπαϊκό League Powerlifting](/sites/default/files/styles/main/public/articles/2020-10-22/powerlifting-championship-7.jpg?itok=xlYqxib_)
Φωτ.: Menelaos Myrillas / SOOC
![20 εικόνες από το Πανελλήνιο και Πανευρωπαϊκό League Powerlifting](/sites/default/files/styles/main/public/articles/2020-10-22/06_20170507_0059_img_83441494178993.jpg?itok=cC1evvKG)
Φωτ.: Menelaos Myrillas / SOOC
![20 εικόνες από το Πανελλήνιο και Πανευρωπαϊκό League Powerlifting](/sites/default/files/styles/main/public/articles/2020-10-22/powerlifting-championship-9.jpg?itok=cjrzNCnT)
![20 εικόνες από το Πανελλήνιο και Πανευρωπαϊκό League Powerlifting](/sites/default/files/styles/main/public/articles/2020-10-22/powerlifting-championship-17.jpg?itok=3lg6KwIp)
Φωτ.: Menelaos Myrillas / SOOC
![20 εικόνες από το Πανελλήνιο και Πανευρωπαϊκό League Powerlifting](/sites/default/files/styles/main/public/articles/2020-10-22/powerlifting-championship-10.jpg?itok=wRyf5uRF)
σχόλια